Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Użytkowników:
1
Artykułów:
6
Odsłon artykułów:
153079

Regulamin

1. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba rozpoczyna się o godzinie 16.00, a kończy się o godzinie 10.00 dnia następnego.

2. W obiekcie obowiązuje cisza nocna od 22.00 do 07.00.

3. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

4. Klienci zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości, klient ma obowiązek okazać się dokumentem z fotografią (Ustawa o ewidencji ludności i dowodach osobistych).

5. Gość nie może przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.

6. Obiekt może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu a także może żądać natychmiastowego opuszczenia obiektu bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.

7. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz pieniądze pozostawione w pokojach, a także za utratę lub uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.

8. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy.

9. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa w pokoju będą odesłane na wskazany adres na koszt Klienta. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji, rzeczy przechowywane są przez okres 2 miesięcy a następnie niszczone.

10. Właściciel obiektu zastrzega sobie prawo wejścia do wynajmowanego pokoju pod nieobecność gościa w przypadku podejrzenia awarii lub podobnych zdarzeń.

11. Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych naszych Gości.

12. Zabronione jest wnoszenie rowerów, itp. do pokoi. Należy je przechowywać w miejscu do tego przeznaczonym.

13. Ze względu na komfort naszych Gości, w pokojach i całym budynku obowiązuje zakaz palenia (miejsce do palenia znajduje się na zewnątrz budynku).

14. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Rezerwacji wstępnej można dokonać telefonicznie. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu uzgodnionego zadatku za pobyt w wysokości 30% opłaty za pokój. Do 24 godzin od rezerwacji telefonicznej czekamy na elektroniczne (email) potwierdzenie wpłaty zadatku. Nie potwierdzenie wpłaty w w/w terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.

15. Wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza jednocześnie akceptację warunków niniejszego regulaminu.

16. Przedpłata na rezerwację jest bezzwrotna, również w sytuacji gdy Klient po przyjeździe na miejscu stwierdzi, że warunki lokalowe nie odpowiadają jego oczekiwaniom.

Witamy U Justyny!

Noclegi dla turystów i firm
Dobra baza do zwiedzania Trójmiasta i okolic,nadmorskich plaż,Kaszub,Kociewia,Malborka, Helu oraz do korzystania z bogatej oferty kulturalnej Trójmiasta. Jest to kameralne, przytulne,rodzinne miejsce,miejsce zaczarowane,bo pomimo bliskości Gdańska można delektować się pięknem natury. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty wypoczynku i noclegu w spokojnej atmosferze agroturystyki położonej 2,5 km od gdańskiej Starówki. Do najbliższej plaży Stogi jest 6 km .Dojazd do plaży jest nieuciążliwy, ponieważ omija się centrum
Do dyspozycji gości oddajemy dwa domki,piętro domu oraz pomieszczenie typu bungalow,domki usytuowane są w sadzie,w otoczonej zielenią dzielnicy Gdańska-Olszynce. Nasz ogród oraz hodowane zwierzęta pozwalają poczuć wiejski klimat blisko centrum Gdańska.Cały teren to 0,5 ha działka, uzbrojona, ogrodzona z miejscami do bezpłatnego parkowania, dostęp do internetu.

Domki są uzbrojone z pełnym węzłem sanitarnym.Jeden z domków ma dwie sypialnie,salon z aneksem kuchennym,toaletą ,umywalką i natryskiem. Drugi domek ma trzy sypialnie,salon z aneksem kuchennym,osobno toaleta,osobno umywalka z kabiną prysznicową. W domkach jest TV,kuchenka gazowa,lodówka,czajnik bezprzewodowy oraz naczynia. Lokal typu bungalow ma dwie sypialnie salon z aneksem kuchennym i łazienką.Jest wyposażone w TV,lodówkę,kuchenkę,czajnik oraz naczynia. Oferujemy też piętro domu z dwoma pokojami,dużym salonem z aneksem kuchennym oraz dwiema łazienkami. Posiadamy trzy miejsca pod campery-/przyłącze carawaningowe/oraz miejsca do rozbicia namiotów.  Istnieje możliwość grillowania.

Szukający aktywnego wypoczynku znajdą w okolicy naszego gospodarstwa :

  • ścieżki rowerowe
  • wypożyczalnię kajaków i wiele interesujących tras kajakowych
  • miejsca do wędkowania

Proponujemy ceny:
Cena za domek 4-osobowy - 120 zł za dobę
cena za domek 6-osobowy 180 zł za dobę

W przypadku wynajęcia lokalu typu bungalow oraz piętra domu cena 30-50 zł od osoby
Ceny można negocjować. Uzależniamy od ilości osób oraz długości pobytu

Doba hotelowa zaczyna się o 16:00 a kończy o 10:00!

Konto do wpłaty zaliczki:
69 1020 1811 0000 0402 0181 1967
BIC SWIFT BPKO PLPW

* Opłatę za pobyt należy uiścić w dniu przyjazdu

Rezerwacje i kontakt

Rezerwacji domków udzielamy po wpłacie zaliczki w kwocie 30% wartości kosztu pobytu.
Przyjazd Camperów i przyczep proszę uzgadniać telefoniczne.
W sprawie terminów prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami:

+48 605 604 449

+48 58 346 21 99

lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

po uzgodnieniu rezerwacji i otrzymaniu jej potwierdzenia mailem, prosimy o wpłaty na konto:
69 1020 1811 0000 0402 0181 1967

 

Możesz też skorzystać z

 

Kontakt z nami w celu rezerwacji lub wyceny jest równoznaczny z akceptacją  zgody poniżej:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Noclegi U Justyny
z siedzibą w Gdańsk, Olszyńska 53A w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty.
Dane będą przetwarzane przeze mnie przez okres niezbędny do dokonania rezerwacji
lub udzielenia odpowiedzi dot. rezerwacji, warunków oraz ceny"

Lokalizacja i dojazd

Agroturystyka "U Justyny"
ul. Olszyńska 53a
80-734 Gdańsk

Z pod dworca PKP można do nas dojechać autobusem numer 123, wysiadając na piątym przystanku "Olszyńska".

Informacje o okolicy:

  • ok.300 m od obiektu znajduje się sklep spożywczy i przystanek autobusowy

Popularne trasy:

  • samochodem do Starego Miasta 5 min autobusem 7 min, pieszo 25 min
  • samochodem na plażę 10 min

Więcej artykułów…

  1. Camping
  2. Domki i Pokoje